Обявява се третият кръг на Global Classroom“, курс Matlab and Data Analysis!

Последният курс беше голям успех с регистрирани участници от пет държави. За да укрепим връзката с нашите партньорски университети, този курс ще се проведе безплатно и през зимния семестър на 2022/2023 г. за Вашите желаещи магистри и докторанти. Можем да приемем до 10 студенти.

Курсът “Matlab and Data Analysis“ ще се проведе четири следобедни дни:

• 11 октомври 2022 г. /вторник/;
  • 13 октомври 2022 г. /четвъртък/;
  • 18 октомври 2022 г. /вторник/;
  • 20 октомври 2022 г. /четвъртък/;

С начален час от 14:00 до 18:00 ч. немско време, като онлайн среща в Microsoft Teams.

Допълнителна информация можете да откриете в прикачения файл ТУК.

Студентите ще получат акаунти от нашия IT-център “HIZ” за пълната функционалност на нашия софтуер за видеоконференции Microsoft Teams. Ако Вашите студенти нямат достъп до лиценз за Matlab, те ще получат имейл адрес от университета на Саарланд за достъп до нашия лиценз. Не се изисква допълнителна регистрация в университета на Саарланд и НЕ се начисляват такси.

Студентите, желаещи да се включат в курса, могат да се свържат с координатора на проекта Лидия Семерджиева (l.nikolaeva@gea.uni-sofia.bg) до 18 септември 2022 г.

COMMON ONLINE CLASS MATLAB AND DATA ANALYSIS