В периода 7-12 октомври д-р Елена Фернандес, преподавател от Университета на Саарланд, посети катедра „Европеистика“ в рамките на програма „Еразъм+“.

Д-р Фернандес проведе поредица от увлекателни и интерактивни семинари със студенти, изучаващи испански и английски език.

Семинарите бяха фокусирани върху различни аспекти на историята, езика и културата на испанското общество. Участниците имаха възможност да задълбочат своите познания и да обсъдят интересни теми, свързани с Испания и испаноезичния свят.

Инициативата беше изключително полезна за студентите, тъй като създаде пространство за културен обмен и разширяване на перспективите, както и за утвърждаване на университетските връзки в рамките на програмата „Еразъм+“.

ГОСТ-ЛЕКТОР ОТ УНИВЕРСИТЕТА НА СААРЛАНД ПРОВЕДЕ СЕМИНАРИ В РАМКИТЕ НА ПРОГРАМА „ЕРАЗЪМ+“