Университетът „Витаутас Магнус“ насърчава студенти от бакалавърските програми от всеки университет, част от алианса “Transform4Europe”, да се присъединят към T4EU Bachelor Tracks през предстоящия есенен семестър.

Записването за бакалавърските курсове започва на 23.08.2022 г. и продължава до 05.09.2022 г., чрез регистрационната форма ТУК.

Имайте предвид, че периодът на регистрация НЕ може да бъде удължен.

Тук ще намерите свързана информация:

Мрежата от университети, обуславящи алианса “Transform4Europe”, има за цел да обучи ново поколение млади европейци, които ще работят заедно в различни дисциплини, прилагайки придобитите цифрови, междукултурни и предприемачески умения. Това обучение ще Ви позволи да участвате активно в трансформационните процеси, протичащи в Европа.

Университетът „Витаутас Магнус“ насърчава студенти в бакалавърски програми от всеки университет, част от алианса “Transform4Europe”, през предстоящия есенен семестър да се присъединят към допълнителен бакалавърски курс, ориентиран към актуални теми и проблеми в Европа.

Transform4Europe Track се състои от общи основни модули по следните теми:

1. Предприемачество на знанието;
  2. Езици и междукултурни компетенции;
  3. Европейска история, политика, култура, право, икономика.

Можете също така да изберете курс, според Вашите лични интереси, от списъка с трите незадължителни курса, базирани на предизвикателства:

1. Цифрова трансформация и интелигентни региони;
  2. Трансформация на околната среда и устойчивост;
  3. Обществена трансформация, изграждане на общност и инклузия.

Какви са вашите предимства?

1. Обмяна на идеи със студенти от други академични култури.
  2. Придобиване и развитие на европейски компетенции в по-тясна релевантна област на интерес.
  3. Увеличаване на възможностите за кариера, чрез уникално личностно развитие.
  4. Увеличаване на бъдещите възможности за научни изследвания и кариера в интердисциплинарни области.
  5. Възможности за работа в мрежа със студенти от други европейски университети.

Есенният семестър в университета „Витаутас Магнус“ започва от 02.09.2022 г. и продължава до 02.12.2022 г.

Изпитната сесия ще продължи до 23.12.2022 г.

Списък с модули и регистрационна форма:

Списъка с модули и формуляра за регистрация можете да намерите ТУК. Регистрацията е отворена от 23.08.2022 г. до 05.09.2022 г.

Можете да прочетете повече за университета „Витаутас Магнус“ ТУК.

За повече информация, моля, свържете се с sd@vdu.lt .

Бакалавърски курсове в университета „Витаутас Магнус“ в град Каунас, Литва