Алиансът Transform4Europe разработи различни иновативни учебни материали под формата на кратки онлайн обучителни модули (уебинари). Обучителните сесии ще се проведат от Септември до Ноември 2024 г. Уебинарите ще се фокусират върху развитието на различни умения, които са полезни за всеки академичен и неакадемичен служител от Алианса – като изграждане на екип и разрешаване на конфликти, практическо приложение на инструменти за изкуствен интелект и други. Насърчаваме ви да се възползвате от тази възможност и да се регистрирате за уебинарите, за да развиете допълнително своите компетенции. Списъкът с наличните уебинари през септември и регистрационните форми можете да намерите по-долу.

Уебинари за академичен и неакадемичен персонал през септември:

„Team Building and Conflict Resolution“ 16 септември, 12:00–14:00 CET. MS TEAMS. Регистрация.

Лектор професор Жоао Матос, Католически университет на Португалия.

„AI-driven Innovations in ICT-based Education“ 18 септември, 14:00–16:00 CET. MS TEAMS. Регистрация.

Лектор Вигилия Жюрайте, Университет Витаутас Магнус.

„Artificial Intelligence tools in practice“ 25 септември, 9:00–11:00 CET. MS TEAMS. Регистрация.

Лектор главен асистент Албена Антонова, Софийски университет „Св. Климент Охридски“.

„Artificial Intelligence Tools for Innovative Teaching“ 27 септември, 9:00–11:00 CET. MS TEAMS. Регистрация.

Лектор Аугустинас Балайшис, Университет Витаутас Магнус.

Програмата е по Централноевропейско време (CET). Можете да конвертирате часовете за вашето местоположение тук.

Повече информация може да откриете тук.

Серия от семинари за професионално развитие на академичен и неакадемичен персонал в рамките на „Transform4Europe“